Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart

Niniejszy artykuł pod tytułem Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tarot to bardzo obszerny temat, i dla początkującego może być twardym orzechem do zgryzienia. Jeśli masz zamiar nauczyć się stawiania kart, to warto zacząć od podstaw, które pomogą Ci wkroczyć w świat wróżenia. Zobacz, od czego powinna zacząć się twoja przygoda z kartami tarota.

Stawianie kart to doskonały sposób, na poznanie tego co może wydarzyć się w twoim życiu. I choć może wydawać Ci się to dość trudnym przedsięwzięciem to w tym artykule dowiesz się od jakich podstaw trzeba zacząć, żeby wejść w świat, który pomoże Ci odnaleźć siebie i twoją drogą. Oto kilka wskazówek dla początkujących.

Talia kart – która jest najlepsza?

Pierwszym i istotnym krokiem bez którego nie zaczniesz swojej przygody jest wybór i zakup odpowiedniej tali kart. Na rynku jest wiele różnych rodzai kart, które mają wiele symboli i scen przedstawionych w rozmaity sposób. Twój wybór powinien paść na talię, która będzie dla Ciebie prosta i czytelna. Najczęściej wybierane karty dla osób, które zaczynają podróż z tarotem są karty Ridera-Waite. Obrazki na tych kartach są przedstawione w estetyczny i prosty sposób, dlatego łatwo będzie Ci zinterpretować odbiór danej karty.

Tarot dla początkujących – jak wróżyć z kart?

Przede wszystkim na samym początku twoja uwaga powinna skupić się na Wielkich Arkanach, które składają się z 22 kart. Poznaj dokładnie ich symbolikę, a stawianie kart ogranicz właśnie do nich. Najlepszym rozkładem będzie ten z trzema kartami, pozwoli Ci to na spokojną interpretacje bez nadmiaru informacji. Rozkłady. które cechują się skomplikowanym łączeniem określonych znaczeń z innymi kartami zostaw, gdy twoja wiedza na temat tarota znacznie się pogłębi. Internet czy książki to bardzo pomocne narzędzia w rozwijaniu swoich umiejętności, przecież nie musisz od razu zapamiętywać wszystkich znaczeń kart. Najlepszą metodą na naukę wróżenia z kart to nie inaczej jak praktyka. Dzięki szukaniu swoich własnych interpretacji i zdawaniu się na intuicje odkryjesz, że masz kontakt z kartami. Czas, który przeznaczysz na szukanie pozwoli Ci na lepsze zrozumienie tego co karty chcą Ci przekazać.

Na jakie pytania odpowiadają karty?

Kolejnym krokiem też istotnym, to forma w jakiej zadajesz pytanie. Karty nie będą odpowiadać na pytania tak lub nie. Ich odpowiedź są rozbudowane i metaforyczne. Tarot nie będzie za Ciebie decydował, dlatego nie zadawaj pytań ” co masz zrobić”. Lepszym pytaniem będzie „Co możesz zrobić, żeby…”, karty pokażą Ci wszystkie możliwości, z których możesz skorzystać. Decyzja należy do Ciebie.

Chcesz wiedzieć więcej o Tarocie? Sprawdź ofertę na Tarot-Online.com.pl.