Nazwa regionu:

Ełk

Liczba ludności:

62 tyś.

Powierzchnia obszaru:

21 km²

Dowiedz się jak dodać zdjęcie na Instagramie

Też masz ten problem i nie możesz dodać zdjęcia na Instagramie? Pomożemy Ci go rozwiązać już teraz.

Co raz więcej osób w internecie nie wie jak dodać zdjęcie na Instagramie. Dzieje się tak, ponieważ wygląd Instagrama na komputerze różni się od mobilnego, który możemy zobaczyć np. na smartfonach.

Co jednak najbardziej istotne, na komputerze nie zobaczymy ikonki aparatu, która umożliwia dodanie zdjęcia na Instagramie. Istnieje jednak na to metoda, którą pochwalił się serwis Porady.org w artykule o tym jak dodać zdjęcie na Instagram.

Dodaj zdjęcie na Instagramie na komputerze

Aby tego dokonać, trzeba nie jako oszukać Instagrama, że korzystamy nie z komputera a ze smartfona. W zależności od tego z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz, możesz dokonać to poprzez uruchomienie konsoli www, dzięki której zmienisz rozdzielczość renderowania strony internetowej.

I tak w Safari dokonamy tego za pomocą przycisków CMD + Shift + M, a w Firefoxie CMD + ALT + K. W takim trybie przeglądarka umożliwi nam wybór urządzenia za które się podamy. Najlepiej w tym momencie wybrać model iPhone 5 lub iPhone SE, bowiem ich mały ekran sprawia, że zobaczymy w takim trybie właśnie wersję mobilną strony Instagram.

Gdy postąpisz tak jak opisujemy w tym artykule to po odświeżeniu strony internetowej Instagram pozwoli Ci dodać zdjęcie za pomocą ikonki aparatu znajdującej się w lewym górnym rogu ekranu. Niestety nie ma dogodnego rozwiązania dla innych przeglądarek, które nie udostępniają podobnej funkcji. Możesz jednak spróbować zmniejszyć okno przeglądarki ze stroną Instagram na tyle, że po jej odświeżeniu również zobaczysz mobilny interfejs Instagrama.

Wiesz już jak dodać zdjęcie na Instagramie? Jeżeli nie, napisz komentarz – pomożemy Ci.