Najlepsze jedzenie w Ełku – które restauracje warto sprawdzić?

Niniejszy artykuł pod tytułem Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wybierasz się do Ełku i zastanawiasz się, gdzie możesz dobrze zjeść? Podpowiadamy. Oto nasza lista, gdzie znajdziesz najlepsze jedzenie w Ełku!

Co powinniśmy wiedzieć o Ełku?

Ełk to letnia stolica Mazur nazywana zielonymi płucami Polski. Jest to trzecie pod względem wielkości miasto na Warmii i Mazurach i jedno z nielicznych w Polsce, które położone jest nad jeziorem. Jest to cudowne miejsce do spędzenia swojego urlopu!

Najlepsze jedzenie w Ełku

Warchlak Art Pub

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, doskonałe jedzenie. W knajpie możemy posłuchać koncertów różnych zespołów na żywo i cieszyć się widokiem jeziora, nad którym jest usytuowana. Menu nie jest duże, ale każdy może wybrać z niego coś dla siebie i zapić jednym z wielu piw- w tym rzemieślniczych. Do tego knajpa jest przyjazna psom. Bez problemu wejdziecie do niej ze swoimi czworonogami!

Smoked House

Znajdziecie tutaj najlepsze burgery w całym Ełku. Obsługa pyta nas o stopień wysmażenia mięsa. Dodatkowo produkuje się tutaj własne bułki i domowe frytki. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, a potrawy mocno doprawione.

Sotelli Pasta Pizza & Bar

Restauracja ta mieści się obok kina, więc można zjeść coś przed lub po seansie. Pamiętajmy jednak, żeby nie najadać się popcornem, bo porcje są bardzo duże. Obsługa jest bardzo miła, a wystrój dosyć nowoczesny. Ceny nie są wysokie. Miejsce jest idealne na wypady z rodziną lub przyjaciółmi.

Tanoshii Sushi Bar

Miejsce nie jest zbyt duże, mieści się w nim około 6 stolików, ale dzięki temu możemy w nim poczuć kameralną atmosferę. Restauracja jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, posiada również krzesełka dla dzieci. Jedzenie jest wyśmienite. Można tu spróbować całej Japonii na jednym talerzu. Miejsce to ma opinię jednej z najlepszych restauracji sushi w całej Polsce.

Pierogarnia Babci Frani

Jeżeli mamy ochotę na bardziej tradycyjny obiad, możemy odwiedzić pierogarnię. Pierogi są tu przepyszne, domowe i przywodzą na myśl czasy, w których nasze babcie gotowały nam posiłki.

Smażalnia Ryb Rekin

Dostaniemy tu pyszne i świeże ryby. Porcje są bardzo duże, a smaki ciekawe. Czas oczekiwania jest krótki. Dodatkowym plusem jest parking, który znajduje się tuż przy barze.

Deser I Kafka

Na deser udajmy się do najlepszej w mieście kawiarni. Znajdziemy tu dobrą kawę i pyszne desery. Ciasta rozpływają się w ustach. Możemy też zamówić zdrowszą opcję – jedną z wielu koktajlowych propozycji. Idealne miejsce na chwilę odpoczynku i rozmowę w ciepłym i przyjemnym wnętrzu.