Jesteś mężczyzną? Tak się powinieneś ubierać

Niniejszy artykuł pod tytułem Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Tarot dla początkujących – co powinieneś wiedzieć o stawianiu kart należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Dobrze ubrany mężczyzna, przyciąga wzrok płci pięknej, też chciałabyś, abyś to właśnie na ciebie zwracały uwagę kobiety? Sprawdź, jak powinieneś się ubierać będąc mężczyzną.

Dress code

Pamiętaj o tym, aby przy wyborze ubioru zastosować się do panującego w danym miejscu dress code’u. W zależności od tego do jakiego miejsca idziesz, z kim idziesz, a także od tego co będziesz robił, powinieneś dobrać ubiór. Na spotkanie biznesowe musisz być ubrany elegancko chyba, że organizator zaznaczy inaczej. Spotkanie z przyjaciółmi? Luźny, wygodny ubiór. Randka? Odrobina elegancji, połączona z wygodą. Wszystko zależy od tego, czy jest narzucony dress code, czy jednak musisz zastosować się do ogólnie panujących zasad.

Dopasowanie

Ważną zasadą jest umiejętność parowania butów z paskiem, obowiązuje to głównie w stylu eleganckim, ale nie tylko. Pamiętaj, aby łączyć czarne z czarnym, a także brązowe z brązowym. Rozmiar twoich ubrań również ma znaczenie, dlatego tak ważne jest, aby nie nosić za małych, ani za dużych ciuchów, ponieważ nie wygląda to atrakcyjnie, a wręcz niechlujnie. Jeśli posiadasz trochę zbędnych kilogramów, wybieraj czarne ubrania, które optycznie wyszczuplają, natomiast jasne ciuchy dodają trochę kilogramów.

Bielizna

Nigdy, ale to nigdy nie zakładaj na siebie podartych majtek lub skarpetek. Nie zależnie od tego, czy będziesz się rozbierał, czy nie taka rzecz po prostu nie przystoi. Tak do końca nigdy nie wiesz, czy nie zostaniesz zaproszony do kogoś do domu, gdzie będziesz musiał ściągnąć buty, widok palca wystającego ze skarpety, nigdy nie jest przyjemny.

Nie mieszaj

Wzory prawie zawsze są modne. Przyciągają wzrok, więc ważne jest, aby z nimi nie przesadzić. Zdecyduj się na jeden wzór np., koszula w kratę to niech dół będzie gładki lub w bardzo delikatny wzór. Podobnie jest z kolorami staraj się wybierać jeden kolor przewodni, a reszta niech będzie stonowana. Nie zawsze ilość idzie w parze z jakością.

Wygoda

Ubieraj się tak, abyś czuł się w danym ubraniu dobrze i swobodnie. W swojej szafie powinieneś mieć kilka koszul białą i w kratę, ponieważ w tym mężczyźni zawsze wyglądają dobrze. Spodnie wizytowe oraz zwykłe jeansy. Pamiętaj też o butach, aby były czyste i niedziurawe, zaopatrz się w model elegancki i na co dzień. Oprócz tego w twojej szafie powinien znaleźć się krawat i strój sportowy. Bądź schludny i zadbany, a na pewno każdy ciuch będzie wyglądał na Tobie dobrze.