Chcesz poprawić trawienie? Bakoma ma dla Ciebie nowy produkt - kefir BIO!

Chcesz poprawić trawienie? Bakoma ma dla Ciebie nowy produkt – kefir BIO!

Polski producent galanterii mlecznej – Bakoma – rozszerzył ofertę o nowe kefiry bio. To produkt stworzony z myślą o konsumentach, którym zależy na zdrowiu i wysokiej jakości.

Przetwory mleczne Bakoma uwielbiają zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Producent jogurtów postanowił rozbudować ofertę o nowe artykuły spożywcze z linii bio. Jednym z nich jest nowy kefir Bakoma bio, czyli ekologiczne mleko z żywymi kulturami bakterii.

Nowy produkt Bakoma zawiera pożyteczne żywe kultury bakterii, które są przyjazne dla jelit. Dzięki nim możliwe jest uregulowanie pracy układu pokarmowego. Kefir bio to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy mają coraz większą świadomość spożywanych produktów i poszukują w sklepie przede wszystkim żywności ekologicznej. To także sposób na to, by zadbać o zdrowie i prawidłowe trawienie.

Zaskoczeniem może być cena – nowy kefir BIO kosztuje jedynie 2,75 złotych, co w branży żywności ekologicznej jest raczej rzadko spotykane. Miłośników zdrowego odżywiania zaskoczy także wysoka jakość, której najlepszym dowodem jest certyfikat ekologiczności. Pasza krów oraz owoce wykorzystane do produkcji przetworów mlecznych bio pochodzą z gospodarstw ekologicznych.

Kefir bio można spożywać samodzielnie lub z dodatkiem ulubionych owoców. Dzięki temu, że zawiera on dużo wapnia i witamin, to świetna alternatywa dla tradycyjnego śniadania. Nowy produkt Bakomy ma duże szanse na to, by stać się hitem na rynku ekologicznych przetworów mlecznych. Warto poszukać go na półce w polskich sklepach!